İşte İngilizce
0
Ofiste İngilizce Öğrenme: Yazışma Grupları

Ofiste İngilizce Öğrenme: Yazışma Grupları

 

Beyaz yaka için en büyük problem ofiste İngilizce öğrenme yollarını kaçırmak oluyor. Daha iyi bir iş, daha yüksek gelir ve farklı bir kariyer hayalleri kuran beyaz yakanın önünde aşmaları gereken en önemli engeli oluşturan İngilizce öğrenme, zamanlarının çoğunu ofis ortamında geçiren beyaz yaka için bir problem teşkil ediyor. Bu nedenle de İngilizce öğrenme ya da pratik yapma rutinlerini mutlaka ofiste geçirdikleri zamana yayılması gerekmekte.  Yazışma grupları ile pratik yapmak bu konuda yararlanabileceğimiz yöntemler arsında yer alıyor. Gelin ofiste İngilizce öğrenme yöntemlerinden yazışma gruplarına birlikte göz atalım.

 

Ofis Ortamında İngilizce

Ofiste İngilizce öğrenmek günümüz çalışma hayatında oldukça önemli bir konu. Günün en verimli zamanlarını geçirdiğimiz ofiste her boş kaldığımız durumda İngilizce öğrenmemiz gerekiyor. Kariyer basamaklarını çıkmak isteyen beyaz yakanın İngilizce öğrenmesi artık bir zorunluluk teşkil ediyor. Daha iyi bir iş, daha yüksek maaş ya da yurt dışı kariyer planları yapan beyaz yakanın İngilizce öğrenmesi ya da körelmemesi için sürekli olarak İngilizce pratik yapması gerekmekte. Bu süreci ofiste çalıştığınız zamanın içine yayarak verimli bir şekilde İngilizce öğrenmeniz mümkün. Bunun için de yazışma grupları yararlanabileceğiniz en etkili araçlar arasında yer alıyor.

 

Yazışma Grupları

Yazışma grupları ofiste İngilizce öğrenirken yararlanabileceğiniz en etkili yöntemler arasında yer alıyor. Gün içinde fırsat bulduğunuz her anda birkaç dakika yazışarak bir yandan kelime kurma pratiği yaparken bir yandan da İngilizce öğrenme sürecinizi gün içine yaymış olursunuz.  Bunun için yapmanız gerekense oldukça basit. Sizin seviyenizden arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruplarla birçok uygulama üzerinden konuşabileceğiniz gibi Telegram ve WhatsApp zerindeki hazır konuşma gruplarına da katılabilirsiniz. Daha profesyonel bir yardım alarak kendi eksikleriniz hakkında bilgi almak ve beyaz yaka için gerekli kalıpları öğrenmek içinse bu eğitimi veren kurumlardan deste alabilirsiniz. Özellikle grup eğitim veren pek çok kursta konuşma grupları ve yazışma grupları bulunur. Siz de bu ayrıcalıktan yararlanarak ofiste geçirdiğiniz zamanda yazışarak İngilizcenizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Ofiste İngilizce öğrenmek için pek çok yol bulunur. Siz de ofiste geçirdiğiniz zamanda boş bulduğunuz her fırsatta birkaç dakika pratik yaparak kendinizi geliştirebilir, kariyer yolculuğunuzda farklı bir boyuta geçebilirsiniz. İngilizce öğrenmek için çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.