İşte İngilizce
0
İngilizce İle Kariyer

İngilizce İle Kariyer

 

İngilizce bilmek kariyer hedeflerine giden yolda size en büyük katkıyı sağlayacak yetenekleriniz arasında yer alıyor. Dünya’da sektörlerin bu kadar birbirine girmesi İngilizce bilen çalışanların ön plana çıkmasını ve yeni iş olanaklarını yakalamasını sağlamakta. Gerek ülkede gerekse dünyanın herhangi bir yerinde çalışabilmenize olanak sağlayacak İngilizce beceriniz sizin kariyerde ön plana çıkmanızı sağlıyor. Peki İngilizce kariyer basamaklarınızı çıkarken size nasıl katkı sağlıyor? İngilizcenin kariyere katkısını sizin için derledik.

 

Daha Fazla İş Fırsatı

İngilizce bilen çalışanlar daha fazla iş fırsatı yakalıyor. İş ilanlarının önemli bir bölümünde İngilizce bilen çalışan aranmakta. Özellikle de kaliteli pozisyonlarda yapacağınız başvurularda sizden iyi derecede İngilizce bilgisi talep ediliyor. Uluslararası firmalarda çalışmak ve daha farklı bir kariyer yolu izlemek istiyorsanız da İngilizce yeterliliğinizin oldukça yüksek olması bekleniyor. İngilizceyi profesyonel olarak kullanabilir seviyede öğrenerek siz de daha geniş iş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

 

Kariyerde Yükselme

İngilizce bilen çalışanlar yeni açılan bir üst pozisyonlarda daha çok tercih ediliyor. Öyle ki bu durum bazen İngilizce gerektirmeyen pozisyonlarda bile gerçekleşmekte. İngilizce daha fazla network edinme, dünya piyasalarındaki gelişmeleri takip etme, uluslararası iş birlikleri sağlayabilme gibi yetenekler kazandırıyor. Bu da özellikle de yönetici seviyesindeki pozisyonlarda İngilizce bilen çalışanların tercih edilmesini ağlıyor.

 

Uluslararası Bir Kariyer

İngilizce bilerek uluslararası bir kariyer inşa edebileceğinizi biliyor musunuz? İngilizce bilmek sizi yalnız ülkenizdeki iş ilanlarına başvurmaktan kurtarır. Dünyanın her yerinde iş başvurusu yapabilir uluslararası firmalarda önemli bir kariyer inşa edebilirsiniz. Özellikle çok uluslu firmalarda kariyer yapabilir kendinizi global bir çalışan haline getirebilirsiniz.

 

Network

Günümüz iş dünyası global bir network ile faaliyet göstermekte. İngilizce bilgisiniz sizin dünyada herhangi bir yerindeki iş toplantılarına, seminerlere ve konferanslara katılarak yeni insanlarla tanışmanızı sağlar. Bu yeni network de sizin için yeni kariyer fırsatları yaratır.

 

Sadece İngilizce bilerek birçok kariyer fırsatını yakalayabilirsiniz. Hemen şimdi İngilizce sınavımızı çözerek seviyenizi öğrenebilir, bizimle ücretsiz demo ders yaparak İngilizce öğrenmeye hızla başlayabilirsiniz. Çok daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.