İşte İngilizce
0
Image

Hikayemiz

İşte İngilizce Türkiyenin bu anlamda ilk platformudur. Bireylerin ingilizce ile alakalı tüm sorularını cevaplamak için kurduğumuz bu platformun en büyük destekçisi Birebir İngilizce şirketler grubudur. Bu anlamda yaklaşık 10+ farklı alandaki tecrübelerimizi bu platformda birleştirdik.

 
Buğra BALABAN İşte İngilizce Kurucusu
Kuruluşumuz

İş’te İngilizce, İş İngilizcesi öğrenmek için aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz size en yakın çözüm ortağınız. İş İngilizcesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz İş’te İngilizce, sektörünüze özel İngilizce eğitim programlarıyla da ihtiyaç duyduğunuz nitelikli ve etkin İngilizce eğitimini size taşıyor. İş’te İngilizce sunduğu içerikler aracılığıyla İş İngilizcesi öğrenmenin alfabesini size sunarken, İş İngilizcesi öğrenirken yapılan hatalar ve öğrenme tüyoları aracılığıyla öğrenme sürecinizi kolaylaştırıyor. Size sağladığı sektöre özel İngilizce eğitim programlarıyla da İngilizce öğrenme sürecinde kaybettiğiniz zaman kaybını hızlıca telafi ediyor. İş’te İngilizce ile İş İngilizcesi öğrenmek hem çok kolay hem de hızlı ve istediğiniz her yerde!

Hedefimiz

İş’te İngilizce size İş İngilizcesi hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sunmayı ve sektörünüze özgü niteliklerle donatılmış kişiye özel eğitim programlarıyla size en doğru İş İngilizcesi eğitimini vermeyi amaçlıyor. İş’te İngilizce platformunda herkes kendi alanına özgü dil öğrenme sorunlarını ve ipuçlarını bulabilir ve bizimle iletişime geçerek bu problemleri aşmasını sağlayacak profesyonel desteği alabilir.

İşte İngilizce ile Gerçek Bir Deneyim.

İş’te İngilizce ile İş İngilizcesi öğrenmek için ihtiyaç duyacağınız her şey hemen yanı başınızda. İş’te İngilizce’de yer alan pek çok içerik, çalışırken İngilizce öğrenmenizi kolaylaştıracak öğrenme tüyolarına ve öğrenme sırasında yapmamanız gereken hatalara ulaşmanızı amaçlıyor. Bunun yanında istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz öğrenme koçluğu ile size en uygun öğrenme programını sizinle birlikte hazırlıyor. Dilerseniz mülakat pratiği yapabileceğiniz dilerseniz de İş İngilizcenizi geliştirebileceğiniz İş’te İngilizce, size gerçek bir deniyim sunuyor. Peki İş İngilizcesi öğrenmek için siz neyi bekliyorsunuz?

İşte İngilizce ile Gerçek Bir Deneyim.

Hedefini Birlikte Belirleyebiliriz.

İş’te İngilizce sana özel bir İş İngilizcesi öğrenme avantajı sunuyor. Sektörünüze özel İngilizce eğitimini size en uygun şekilde programlıyor, İngilizce öğrenme sürecini sizin için en etkili hale getiriyor. Üstelik bunun için tek yapmanız bizimle iletişime geçerek eğitiminizi planlamak. İş’te İngilizce ile hedefiniz yalnız bir adım ötenizde.

Hedefini Birlikte Belirleyebiliriz.
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları

Bizim İçin Ne Dediler?

Harika Konuşmacılar Dostu Ortam

"Herkes çok arkadaş canlısı, yardımsever ve keyifliydi, bu yüzden lütfen herkese teşekkürlerimi iletin! Hepinizle çalışmanın mutlak bir zevk olduğunu söyleyebilir miyim?"

Cem YILDIRIM
IT Direktörü - T Mobile

Muhteşem Organizasyon

"Herkes çok arkadaş canlısı, yardımsever ve keyifliydi, bu yüzden lütfen herkese teşekkürlerimi iletin! Hepinizle çalışmanın mutlak bir zevk olduğunu söyleyebilir miyim?"

Yusuf ŞAHİN
Hawk Chair - Genel Müdür

Çok Profesyonel ve Sorunsuz

"Sizinle çalışmanın mutlak bir zevk olduğunu söyleyebilir miyim. Herkes çok arkadaş canlısı, yardımsever ve keyifliydi, bu yüzden lütfen herkese teşekkürlerimi iletin!"

Ömer Faruk UÇAK
Proje Yöneticisi - Pantone Creative

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.