İşte İngilizce
0
Yurt Dışında Uzaktan Çalışma Olanakları

Yurt Dışında Uzaktan Çalışma Olanakları

 

Yurt dışında birçok uzaktan çalışma olanağı olduğu biliyor musunuz? Yurt dışında birçok firma bilgisayar başından yapılabilecek işleri için Türkiye gibi döviz kaynaklı avantajlı ülkelerdeki nitelikli çalışanlardan yararlanıyor. Bu da Türkiye’de iyi derecede İngilizce bilen beyaz yaka için büyük bir fırsat teşkil ediyor. Siz de Türkiye’de yaşarken yabancı bir firmada uzaktan çalışarak döviz geliri elde etmek istiyorsanız bu işler ilginizi çekebilir. Eğer ilginizi çektiyse, gelin yurt dışı uzaktan çalışma fırsatı hakkında merak edilenleri birlikte inceleyelim.

 

Yabancı bir firmada çalışmak istemenize rağmen ülkeden ayrılmakta tereddüt yaşıyorsanız ya da o ülkedeki diğer çalışanlarla rekabet edemeyeceğinizi düşünüyorsanız yurt dışı uzaktan çalışma fırsatını değerlendirebilir hem deneyim hem de dövizle maaş elde edebilirsiniz. Pek çok sektör günümüzde bu yöntemi uygulayarak daha düşük ücretler ödemiş olsa da bu Türkiye’de çalışanlar için oldukça yüksek karşılanıyor. Bu nedenle de içinde yer aldığımız dönemde yabancı firmalarda uzaktan çalışarak hem deneyim elde edebilir hem de döviz kazancı elde edebilirsiniz.

 

Yazılım sektörü özellikle uzaktan çalışmada öne çıkıyor. Birçok firma Türk yazılımcılarla uzaktan çalışmakta. Bu sayede yazılımcılar hem özgeçmişleri açısından önemli bir deneyim elde ederlerken bir yandan da Türkiye’deki ücretlerin ila katına kadar gelir elde edebilmekteler. Yazılımın yanından satın alma ve muhasebe gibi bilgisayar ve telefon aracılığıyla yapılabilecek işlerde de uzaktan çalışanlar açısından pek çok olanak doğuyor. Yalnız bir dilme yeteneğinizle iş bulabileceğiniz uzaktan çalışma fırsatları da bulunmakta. Özellikle Almanca ve İngilizce dillerinde müşteri hizmetleri firmaları 10 Bin ? üzeri maaşlarla istihdam sağlıyor. Siz de bu olanakları değerlendirerek pek çok firmada uzaktan iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

 

Elbette bu yurt dışı uzaktan çalışma olanaklarından yararlanmak için sahip olmanız gereken bir beceri var. O da yabancı dil. Bu fırsatları kaçırmamak ve daha fazlasına ulaşmak için İngilizceyi ya da başka bir yabancı dili ileri derecede kullanabiliyor olmanız gerekmekte. İş’te İngilizce’de kendi başınıza İngilizce öğrenirken nere dikkat etmeniz gerektiğini ve dil öğrenme tüyolarına ulaşabilirsiniz. İngilizce öğrenme koçluğu ve iş İngilizcesi eğitimleri için bizimle iletişime geçebilir size özel hazırlanmış mesleki İngilizce eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.