İşte İngilizce
0
Yazılımcılar İçin İngilizce

Yazılımcılar İçin İngilizce

 

Yazılımcılar için İngilizce öğrenmek yeni iş olanaklarında sağladığı derin artılar nedeniyle oldukça önemli bir konu halini alıyor. Özellikle yazılımcıların dünyada kazandıkları yüksek gelir oranları birçok yazılımcıyı İngilizce öğrenerek yurtdışı kariyeri yapmaya itiyor. Üstelik yazılımcıların yurtdışı firmalarda uzaktan çalışarak döviz kazanıp TL harcama olanakları da bulunmakta. Tüm bu fırsatları kaçırmak istemeyen yazılımcılar kendilerine en uygun İngilizce eğitimini alabilecekleri eğitim programını ararken büyü çoğunluk hüsrana uğruyor. Peki yazılımcılar için İngilizce öğrenmek farklı bir dinamikle mi çalışıyor. Doğru eğitim programı nasıl seçilir. Sizin için yazılımcılar için İngilizce öğrenme hakkında merak edilenleri derledik.

 

Yazılımcılar İçin Yurt Dışı Kariyer Olanakları

Yazılımcılar için yurt dışı kariyer olanakları her geçen gün daha geniş bir tabana yayılıyor. Son yıllarda uzaktan çalışma kültürünün daha da yaygınlaşması ile yurt dışı kariyer için belirli çekinceleri ve imkansızlıkları olanlar için de yeni iş imkanları doğuyor. Üstelik pek çok yazılım ofisi uzaktan çalışanlara kendi ülkelerindeki ücretlerin altında ödeme yapsa da bu rakamlar Türkiye’deki ortalama yazılımcı ücretinin birkaç kar üstünde kalmakta. Bu durum da yazılım ve IT sektörü çalışanlarının yurtdışı ve yurtdışı uzaktan iş fırsatlarını kaçırmamak için İngilizce öğrenmelerini sağlıyor. Peki yazılımcılar için özel İngilizce eğitim programlarını seçerken nelere dikkat etmeli? Yazılımcılara özel hazırlanmış olan eğitim programlarının sahip olması gereken unsurlar nelerdir? Sizin için merak edilenleri derledik.

 

Yazılımcılar İçin İngilizce Eğitim Programları

Yazılımcılar için İngilizce eğitim programları temelde üç temel unsurun uyumuna ihtiyaç duyar. Bunlardan ilki ve en önemlisi doğru eğitmenin tespit edilmesidir. Birçok kursta daha önce yazılım ya da IT alanında eğitim vermemiş eğitmenlerden eğitim alınır. Bu durum eğitimin verimsizleşmesini, öncelikle eğitmenin literatür öğrenmesi gerektiği için eğitim kalitesinin düşmesine neden olur. Bu nedenle eğitim alınacak eğitmenin yazılım alanından öğrencilere daha önce mesleki İngilizce eğitimi vermiş olması, bu alanda deneyim sahibi olması gerekmektedir. Seçeceğiniz eğitmenin bu alanda deneyimli olmasını ders materyalleri ve programın ihtiyaca özel hazırlanmış olması izler. Eğitim alacağınız eğitim programı size yazılımcılar için hazırlanmış bir eğitim programı sunmalıdır. Bu programın doğru ders materyalleri ile zenginleştirilmiş olması sizin başarıya ulaşmanızı sağlar.

 

Yazılımcılara özel hazırlanan eğitim programlarından verim alıp alamayacağınızı eğitimin henüz başında anlamanız mümkün. Eğitmenin teknik terimlere hakim olup olmadığını biraz sohbet ederek anlayabilirsiniz. Bununla birlikte kurumlardan ve eğitmenden öncelikle demo ders talep edip memnuniyetinize göre eğitimlere devam edebilirsiniz. Hemen şimdi sağ üstteki bütana tıklayıp İngilizce sınavını çözerek İngilizce seviyenizi öğrenebilir, bizimle demo dersi yapabilirsiniz. Yazılımcılar için İngilizce ve farklı uzmanlık alanları hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.