İşte İngilizce
0
İş İngilizcesi Öğrenmek

İş İngilizcesi Öğrenmek

 

 

İş İngilizcesi öğrenmek bir beyaz yaka çalışanın kariyer yolculuğu için belki de en önemli çıkış noktalarından birini oluşturur. İş İngilizcesi öğrenmek beyaz yaka çalışanlar için bir yandan daha iyi koşullarda çalışacağı iş imkanlarını değerlendirebilmesini sağlarken bir yandan da daha yüksek gelirler elde etmesini sağlar. İyi derecede İngilizce ve iş İngilizcesi bilen çalışanlar tüm bunların yanında yurt dışında çalışabilirken bir yandan da yabancı firmalarda uzaktan çalışabilirler. Özetle beyaz yaka çalışanların iş İngilizcesi öğrenmesi yeni kariyer fırsatlarını yakalamalarına ve daha iyi koşullarda çalışmalarına kapı aralar. Siz de kariyerinizde daha yüksek bir noktayı hedefliyorsanız gelin beyaz yaka için İngilizce öğrenme konusuna birlikte göz atalım.

 

Dünya küreselleştikçe iş dünyasında bundan nasibini alıyor. Birçok firma yabancı şirketlerle iş yapıyor ya da operasyonlarını farklı ülkelere taşıyor. Bu durum beyaz yaka çalışanların iş İngilizcesi öğrenmek süratiyle daha farklı iş olanakları yakalamalarını ve daha değerli bir çalışan haline gelmelerini olanaklı kılıyor. Peki iş İngilizcesi öğrenmek için nasıl bir yol izlenmeli. Gelin birlikte inceleyelim.

 

Yazışma

İngilizceniz ile öne çıkacağınız bir firmada çalışıyorsanız ya da kariyeriniz bu yönde evriltmek istiyorsanız en iyi bilmeniz gereken şeylerden birini yazışma kuralları oluşturacaktır. Gün içinde sürekli olarak farklı firmalardan temsilcilerle ya da firmanızın farklı ülkelerdeki temsilcileri ile yazışarak iletişim halinde olursunuz. Bu nedenle de iş İngilizcesinden yazışma dinamiklerini iyi öğrenmeniz gerekir. Bunun için iş İngilizcesi yazışma kalıplarını ve literatürü etkili bir şekilde öğrenmelisiniz. Bu süreçte yazışma pratiği elde etmek için kendi pratiğinizi yapabileceğiniz gibi kendinize yazışma arkadaşları da bulabilirsiniz.

 

Sunum Hazırlama ve Sunma

İş İngilizcesi için özenle hazırlanmasınız gereken bir diğer konuyu da sunum hazırlama ve sunma oluşturur. Eğer kariyerinizde farklı bir noktaya yükselmek istiyorsanız sunum hazırlama ve sunma pratikleri geliştirmeniz gerekmekte. Bu nedenle de iş İngilizcesinde sunum nasıl hazırlanır. Kalıplar ve yöntemler nelerdir öğrenmeniz sizin için hayati önem taşır. İş İngilizcesi öğrenmek için sunum yöntemlerine de hakım olmanız sizin kariyerinize çok önemli bir katkı sağlayacaktır.

 

Toplantı

Toplantılar iş hayatının olmazsa olmazı. Kariyer hayatında yükselmek için iş İngilizcenizi toplantı yapabilecek seviyeye getirmeniz yararlı olacaktır. Toplantılar network edineceğiniz ve yeni işler için kendinizi göstereceğiniz alanlar. Bu nedenle toplantı için iş İngilizcesi eğitimi almanız yararlı olur.

 

Profesyonel İş İngilizcesi Eğitimi

İş İngilizcesi öğrenmek için en ideal yöntem profesyonel bir yardım almaktır. Yazışma, toplantı ve sunum gibi alanlarda uzmanlaşmak için size özel hazırlanmış profesyonel bir eğitim almanız iş İngilizcesi öğrenmeniz için en ideal yöntemdir. Siz de bizimle iletişime geçerek iş İngilizcesi hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Seviye tespit sınavımızı çözerek İngilizce yetkinliğiniz hakkında bilgi alabilir ücretsiz demo eğitimine hak kazanabilirsiniz. Çok daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.